Predstavljanje rezultata projekta "Mystery of History" na Erasmus+ konferenciji u Splitu
Autor: MAJA PLETIKOSIĆ, 2. 6. 2019.

U četvrtak (30.svibnja 2019.) u Splitu održan je  projektni dan "...od ideje do realizacije..." na kojem su prikazani Erasmus+ projekti u vrtićima, osnovnim i srednjim školama, a pokazalo se da je eTwinning njihov neizostavan dio. Moderatorice događanja bile su Alenka Miljević za vrtiće i osnovne škole, Natalija Moškatelo za projekte općeg obrazovanja u srednjim školama te Sonja Novak za strukovne škole. Prikazani primjeri prakse prava su inspiracija i motivacija za uključivanje u program Erasmus+.
Članovi tima Erasmus+ projekta Mystery of History pridonijeli su ovoj konferenciji sudjelujući u predstavljanju projekta i izlažući brojne rezultate nastale u projektu.