PRIJAVE UČENIKA NA TESTIRANJE ZA PRISTUPANJE PROGRAMIMA CENTRA IZVRSNOSTI
Autor: Sanja Matić, 1. 9. 2021.

Poštovani roditelji,

i ove godine Centar izvrsnosti SDŽ nastavlja s radom s potencijalno darovitim učenicima.  U školskoj godini 2021./22. nastavljaju s dosadašnjim programima, a uvode i neke novitete. Aktivnosti CI SDŽ su iz područja  matematike,  novih tehnologija i informatike, prirodoslovlja, poduzetništva i  baštine. Programi su namijenjeni potencijalno darovitim učenicima 7. i 8. razreda za nove tehnologija i informatike, a za učenike od 6. do 8. razreda iz područja matematike. Učenici 5. razreda se upisuju temeljem rezultata već provedenog projekta za identifikaciju potencijalno darovitih učenika u području matematike.

Svi zainteresirani mogu pogledati prezentaciju  predviđenih aktivnosti CI. Aktivnosti-CI-SDŽ-21._22.-god..pdf

Prijave za testiranje za pristupanje programima CI SDŽ  otvorene su do 10.9.2021.

Zainteresirani učenici javit će se svojim razrednicima.

Sanja Matić, pedagoginja

Priloženi dokumenti: