Odluke Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske od 12. studenoga 2021.
Autor: Sanja Matić, 12. 11. 2021.

Temeljem Odluke Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske od 12. studenoga 2021., odrasle osobe koje ulaze u prostor škole dužne su predočiti valjanu EU digitalnu COVID potvrdu ili drugi odgovarajući dokaz o cijepljenju, preboljenju odnosno testiranju. Odluka se primjenjuje od utorka, 16. studenog 2021.

Poveznica na odluku:

RODITELJI/SKRBNICI

Prilikom dolaska na individualne razgovore roditelji odnosno skrbnici učenika EU digitalnu Covid potvrdu ili drugi odgovarajući dokaz da su preboljeli bolest COVID-19 ili su cijepljeni predočuju razredniku, odnosno učitelju s kojim imaju zakazan razgovor.

Prilikom dolaska na roditeljski sastanak roditelji/skrbnici učenika EU digitalnu Covid potvrdu ili drugi odgovarajući dokaz da su preboljeli bolest COVID-19 ili su cijepljeni predočuju dežurnoj osobi prilikom ulaska u školsku zgradu.

Stranke koje ulaze u školsku zgradu EU digitalnu Covid potvrdu ili drugi odgovarajući dokaz da su preboljeli bolest COVID-19 ili su cijepljeni predočuju dežurnoj osobi na ulazu u školsku zgradu.

Osobe koje ne posjeduju EU digitalnu COVID potvrdu ili drugi odgovarajući dokaz o cijepljenju, preboljenju ili testiranju ne mogu ući u školsku zgradu. U privitku Odluka o obaveznom testiranju.

Vena Ružić, ravnateljica

Priloženi dokumenti: