“Male mudrosti za velika postignuća”- radionice za roditelje
Autor: Sanja Matić, 21. 1. 2022.

CI SDŽ, s ciljem pružanja potpore roditeljima darovite djece i mladih, i ove godine provodi ciklus radionica “Male mudrosti za velika postignuća” namijenjen roditeljima naših polaznika.

Roditelji zainteresirani za naučiti nešto o darovitosti i razvoju darovite djece i mladih, koji se žele družiti s drugim roditeljima darovite djece, a čija su djeca polaznici CI SDŽ u šk. god. 2021./22. mogu se besplatno uključiti u program „Male mudrosti za velika postignuća“.

Svaki susret uključuje druženje roditelja, predavanje/radionicu na određenu temu te raspravu i razmjenu iskustava povezanih s temom.

Pozivamo sve roditelje naših polaznika – prijavite se za besplatno sudjelovanje u programu podrške roditeljima darovite djece i mladih i sudjelujte s nama u razvoju znanja, vještina i novih prijateljstava.

Prijave se vrše popunjavanjem prijavnog obrasca: https://forms.gle/6P8kiA868H5pzc4x9

U ovom ciklusu radionice će se provoditi kroz veljaču, ožujak i travanj, i to:

grupa za roditelje darovite osnovnoškolske djece  radionice će imati ponedjeljkom 16.15-17.45 sati (prvi susret 31. siječnja)
grupa roditelja darovite srednjoškolske djece radionice će imati ponedjeljkom 18.00-19.30 sati (prvi susret 31. siječnja)

u prostorima Centra izvrsnosti SDŽ (Ruđera Boškovića 20)

Teme:

Darovitost i identifikacija darovitih
Socio-emocionalne karakteristike darovitih
Stilovi roditeljstva
Vještine odgoja (darovitog) djeteta
Motivacija i odgoj za postignuće
Pričajmo malo o meni- potrebe roditelja darovite djece
Generacija Z- zašto su naša djeca toliko drugačija od nas
Kako usmjeriti darovito dijete pri izboru srednje škole/studija

Prijave za ovaj ciklus radionica traju do ponedjeljka, 24. siječnja 2022. godine. Roditelje za sudjelovanje u programu biramo po principu „najbržeg prsta“- popunjavamo 16 mjesta po grupi kako prijave pristižu.

Za sva pitanja i nedoumice obratite nam se na info@ci-sdz.hr.

Veselimo se učenju i druženju s vama!