Rezultati matematičkog natjecanja Klokan bez granica
Autor: Zdravko Pelivan, 17. 1. 2018.

Učenici naše škole u ožujku 2017. godine pristupili su matematičkom natjecanju Klokan bez granica.

To natjecanje je održano u 545 osnovne i 124 srednje škole, a učenici su bili podijeljeni u sedam kategorija:

• PČELICE – II razred osnovne škole – 8 698 učenika
  • LEPTIRIĆI – III razred osnovne škole – 7 772 učenika
  • ECOLIERS – IV i V razred osnovne škole – 11 522 učenika
  • BENJAMINS – VI i VII razred osnovne škole – 7 192 učenika
  • CADETS – VIII razred osnovne i I razred srednje škole – 3 923 učenika
  • JUNIORS – II i III razred srednje škole – 2 313 učenika
  • STUDENTS – IV razred srednje škole – 740 učenika

Od strane organizatora 10 % najbolje plasiranih učenika je dobilo posebno priznanje i simbolične nagrade. Nagrađeni natjecatelji iz naše škole su :

• PČELICE – Klara Miletić (2. b), Roko Anić (2. b) i Šimun Šušmelj (PŠ Mravince)
  • LEPTIRIĆI – Dodig Luka (PŠ Mravince), Marino Komić (3. a), Mia Berzer (3. c) i Paulina Krolo (3.b)
  • ECOLIER – Josipa Šaravanja (PŠ Mravince), Branimir Marović (PŠ Mravince), Roko Marović (PŠ Mravince), Lukrija Ivana Bućan (PŠ Mravince), Nina Drnas (PŠ Mravince), Tomić Ivan (PŠ Mravince) i Karla Dužević (4. d)