Natječaj spremačice
Autor: Zdravko Pelivan, 18. 10. 2018.

OSNOVNA ŠKOLA
KRALJICE JELENE,
21210 SOLIN, Put mira br.3

raspisuje

za popunu radnog mjesta

Spremačice–2 izvršitelja/ice s punim radnim vremenom na određeno vrijeme do povratka radnice na rad, najdulje do 28.06.2019.

Uvjeti: prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine, broj 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12., 94/13., 152/14. 7/17., 68/18. ) i prema Pravilniku o radu OŠ kraljice Jelene, Solin

Uz prijavu kandidati trebaju dostaviti slijedeću dokumentaciju:

• životopis
  • dokaz o hrvatskom državljanstvu
  • dokaz o stručnoj spremi  ( min. Osnovna škola )
  • uvjerenje nadležnog suda da se protiv osobe ne vodi kazneni postupak za neko od kaznenih djela iz članka 106 Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi – ne stariji od 6 mjeseci.

Dokumenti se prilažu u neovjerenom presliku. Nakon odabira kandidata, odabrani kandidat dostavit će poslodavcu originalne dokumente ili ovjerene preslike originala.

Kandidati koji se javljaju na natječaj i pozivaju se na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom propisu dužni su dostaviti sve dokaze o ostvarivanju prava prednosti pri zapošljavanju.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakonu o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji ( NN 121/17.) uz prijavu na natječaj dužni su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaze propisane člankom 103.stavkom 1

Zakonu o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji ( NN 121/17.).

Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva, LINK

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola pod jednakim uvjetima.

Prijavom na ovaj natječaj smatra se da je kandidat dao svoju privolu za obradu i objavu osobnih podataka vezano za realizaciju natječaja.

Rok natječaja je 8 dana od dana objave na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Škole.

Datum objave na mrežnim stranicama  i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Škole, 18.listopada 2018.

Prijave s nepotpunom i neodgovarajućom dokumentacijom kao i nepravovremeno dostavljene prijave neće se razmatrati.

Prijave i dokaze o ispunjavanju uvjeta dostaviti na adresu :
OŠ kraljice Jelene, Put mira br.3., 21210 Solin.

Ravnateljica:
Vesna Ružić, prof.