Global School Play Day
Autor: NIVES BOGDAN, 10. 2. 2020.

Učenici svih razreda Područne škole Kučine, 3.razreda Područne škole Mravince, 1.b, 2.b, 3.c i 4.d razreda centralne škole obilježili su Global School Play Day.

Učionice su postale igraonice u kojima su se igrale brojne društvene igre,  slagala Rubikova kocka, foto slagalice, vozili su se autići, igrao Uno, Crni Petar.. .

Bio je to dan bez digitalnih igara i igara na baterije. Tijekom dogovora i priprema za obilježavanje ovog dana, učenici su negodovali kada su čuli da se neće igrati suvremenim i sofisticiranim napravama, ali vrlo brzo su pokazali sebi da se može izvrsno zabaviti igrajući i "zastarjele igre" poput memorija, križić-kružić igre, šaha i sl.

Učenici učiteljica Nives Bogdan, Anite Čupić, Dolores Jaman, Zdenke Jerković, Jelene Kelave, Maje Matas, Maje Pletikosić, Ivane Risek  i Edite Rizvan danas su se igrali i kroz igru puno toga naučili.

Klikni i pogledaj FOTOGALERIJU.