NASTAVAK AKTIVNOSTI VEZANO ZA UPIS U PRVI RAZRED
Autor: Sanja Matić, 21. 5. 2020.

Poštovani roditelji,

temeljem obavijesti koju smo zaprimili od Ministarstva znanosti i obrazovanja, Uprave za odgoj i obrazovanje, a sukladno mišljenju Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo zbog aktualno povoljne epidemiološke situacije, obavještavamo vas da se mogu nastaviti aktivnosti vezane uz utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta u školskim ustanovama.

Škole su dužne pridržavati se mjera iz Uputa HZJZ-a za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID- 19 za ustanove ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja te osnovnoškolske ustanove u kojima je osigurana mogućnost zbrinjavanja djece rane i predškolske dobi te učenika koji pohađaju razrednu nastavu, s naglaskom na slijedeće mjere:

- održavati fizičku udaljenost (najmanje 1,5 m)

- pojačati higijenu ruku ( dezinfekcija ruku kod ulaska i izlaska u ustanovu ), te ako je moguće koristiti vlastitu olovku kod pisanja testa,

- odgoditi dolazak djece i roditelja s povišenom tjelesnom temperaturom i/ili respiratornim smetnjama, te osoba sa sumnjom na zarazu COVID-l9

O novim terminima testiranja djece školskih obveznika roditelje ćemo obavijestit telefonom uskoro.

Stručna služba škole

Priloženi dokumenti: