Mašta može svašta!
Autor: Sanja Matić, 4. 10. 2021.

Nastavna godina je na radost svih nas započela u dobrom starom okruženju učionica, klupa i predavanja uživo. Osobni kontakt, razgovor i druženje je ono što nas čini sretnima, te nam pruža priliku da se odmaknemo od ekrana i virtualnog svijeta. Iskustvo pandemije nas je potaklo da se što više služimo digitalnim alatima, pri čemu se opipljiv način izrade sadržaja polako premjestio u drugi plan. Svi smo primijetili kako su aktivnosti fine motorike, kreativnosti uporabom različitih materijala i samog organiziranja izvedbe opipljivih projekata pomalo zanemareni, pa smo se stoga moji učenici 7.a i 7.c razreda i ja odlučili vratiti korak unazad i izraditi nešto vlastitim rukama.

Potaknuti lekcijom o neobičnim građevinama diljem svijeta, odlučili smo i sami biti arhitekti, te izraditi vlastite neobične građevine. Razina kreativnosti, maštovitosti i uspješnosti izrade nas je oduševila, a nadam se da će i vas 😊.

Pogledajte galeriju naših Unusual buildings http://os-kraljicejelene-solin.skole.hr/fotogalerija?show=album&id=157

Ružica Kandić, prof engleskog i njemačkog jezika