„20 dana dobrote“ u 1.r. PŠ Mravince
Autor: Zdravko Pelivan, 3. 1. 2018.

Učenici 1.r.PŠ Mravince uključili su se ovog Adventa u eTwinning projekt
„20 dana dobrote“.
Projekt je trajao  od 27.11. - 22.12. i obuhvaćao je 20 aktivnosti kojima su  učenici nastojali učiniti što više dobrih dijela za svoje prijatelje, roditelje i lokalnu zajednicu.

Cilj je bio da učenici  uoče potrebe svakog člana zajednice i da  se aktivno uključe  i sudjeluju u projektu nudeći svoja „zrnca dobrote“ i tako utječu  na vlastitu sredinu.
Učenici su kroz niz aktivnosti približili i sami osjećaj Adventa - pomoć drugima, uočiti da svi nemaju jednako, da i mala "kap čini rijeku" pozitivnih aktivnosti.
Rezultat projekta bio je probuditi u učenicima ljubav i dobrotu, te osvijestiti važnost međusobnog pomaganja i osjećaja solidarnosti prema onima kojima je to potrebno.
20 dana dobrote bilo nam je premalo, dobrotu smo dijelili, dobra djela činili,.......dobri nastavljamo biti...
Djeca su s radošću i aktivno sudjelovala u ovom, hvalevrijednom projektu.

PREZNTACIJA link