Prijave za testiranje učenika za upis u programe Centra izvrsnosti
Autor: Sanja Matić, 10. 4. 2024.

Centar izvrsnosti SDŽ provodi testiranje za upis u programe Centra izvrsnosti matematike, prirodoslovlja i novih tehnologija i informatike za učenike od 5. razreda osnovne škole do 3. razreda srednje škole.

Prijave za testiranje za stjecanje statusa polaznika nekog od navedenih programa otvorene su od 10. travnja 2024. do 10. svibnja 2024. Sve visokomotivirane i zainteresirane učenike prijavljuju matične škole preko aplikacije MIA dostupne na poveznici https://app.e-mia.hr/.. Također, otvorene su prijave i za sve zainteresirane odgojno-obrazovne djelatnike i ostale stručnjake koji žele sudjelovati u provedbi nastave u programima Centra izvrsnosti matematike, prirodoslovlja i novih tehnologija i informatike. Prijave će biti otvorene do 9. rujna 2024. U prilogu se nalaze Javni poziv za stjecanje statusa polaznika u programima CI SDŽ te Javni poziv za mentore.