preskoči na sadržaj
Djelatnici

RAZREDNA NASTAVA

 

Rn.

Br.

Prezime i ime

Razredništvo

Zvanje

Stupanj stručne spreme

Mentor-savjetnik

1.

Boban Bosiljka

2.a

Nast.raz.nastave.

VŠS

 

2.

Bogdan Nives

3. PŠK

Dipl.učiteljica

VSS

 

Savjetnica

3.

Botica Helga

3.b

Dipl.učiteljica

VSS

 

4.

Čupić Anita

1.b

Dipl.učiteljica

VSS

Savjetnik

5.

Dujmović

Dijana

4.b

Dipl.učiteljica

VSS

 

6.

Duvnjak Milica

PS

Dipl.def.

Učit.raz.nas.

VSS

Mentor

7.

Jaman Dolores

2.b

Nast.raz.nastave

VŠS

 

8.

Jelaš Dragica

 

3.d

Nast.raz.nastave

VŠS

 

 

9.

Jeličić Jadranka

1.a

Nast. raz.nastave

VŠS

 

10.

Jerković Zdenka

3.c

Dipl.učiteljica

VSS

Mentor

11.

Kelava Jelena

2. PŠK

Dipl. učiteljica

VSS

 

12.

Komljenović Marija

1.PŠM

Dipl. učiteljica

VSS

 

13.

KuduzVedrana

4.a

Dipl. učiteljica

VSS

 

14.

Kuzmičić Dragica

4.PŠM

Nast.raz.nastave

VŠS

 

15.

Magdić Orlanda

3.a

Nast. raz.nastave

VŠS

 

16.

Marković Ante

2.d

Dipl.učitelj

VSS

 

17.

Matas Maja

4.d

Dipl.učiteljica

VSS

 

18.

Milatić Julija

 

1.PŠK

Nast.raz.nastave

 

VŠS

 

 

19.

Mišadin

Dubravka

1.d

Nast.raz.nastave.

VŠS

Mentor

20.

Nađvinski

Marijana

1.c

Dipl.učiteljica

VSS

 

21.

Pervan Merica

2.PŠM

Nast.raz.nastave

VŠS

 

22.

Peslać Sandra

2.c

Nast.raz. nastave

VŠS

 

23.

Pletikosić Maja

4.PŠK

Dipl.učiteljica

VSS

 

24.

Rizvan Edita

3.PŠM

Nast.raz.nastave

VŠS

 

25.

Zednik Ana

4.c

Dipl.učiteljica

VSS

 

 

 

 PREDMETNA NASTAVA

 

Rn.

br.

Prezime i ime

Razredništvo

Zvanje

Škol. sprema

Predmet-i

kojipredaje

Mentor-

savjetnik

1.

Bačić Suzana

 

Ivan Šarić

8.f

Prof. hrv. jezika

Prof. hrvatskog jezika

VSS

 

VSS

Hrvatski jezik

Hrvatski jezik

 

 

 

2.

Bandić Buljan Marijana

8.e

Prof.geografije i povjesti

VSS

 

Geografija

 

 

3.

BanovićTonči

 

Nastavnikt jelesnog odgoja

VŠS

TZK

 

4.

Bašić Paula

8.c

Prof.hrvatskog jezika

VSS

 

Hrvatski jezik

 

5.

Božić Lukić Renata

 

 

Prof. likovne kulture

VSS

Likovna kultura

 

6.

Budić Tomislav

7.d

Dipl.teolog

VSS

Vjeronauk

 

7.

Čagalj Katja

 

Gulyas Anđela

 

Trumbić Julija

6.d

Prof.engleskog i njemačkog jezika

Mag.eduk. eng. i fran. jezika

Prof. eng. i njem. jezika

VSS

 

VSS

 

VSS

Engleski i njemački

Engleski jez

 

Njemački jezik

 

8.

Čaljkušić

 Sandra

 

Prof. teh.kult. i informatike

VSS

Teh. kult.i informatika

 

9.

Džaja Jelena

 

 

Prof. matematike i

fizike

VSS

Matematika i

fizika

 

10.

Dževrnja-ViroAnđa

 

Dipl.teolog

VSS

Vjeronauk

 

11.

Frkić Sanja

6.a

Prof.engleskog jezika

VSS

Engleski jezik

 

12.

Gudić

Marijana

7.e

Prof.biologije i kemije

VSS

Biologija,

priroda i kemija

 

13.

Ivančić Zrinka

6.e

Prof. engleskog i talijanskog jezika

VSS

 

 

Engleski  i Taljanski jezik

 

14.

Ivandić

Miroslava

 

8.d

Prof. biologije i kemije

VSS

Biologija i kemija

 

15.

Jelavić-ŠakoKsenija

 

Prof. vjeronauka

Dipl.kateheta

VSS

Vjeronauk

 

16.

Jurčević Josip

 

Magistar

kineziologije

VSS

TZK

 

17.

Kaćunić don Stanko

 

Magistar teologije

VSS

Vjeronauk

 

18.

Kalebić Lana

 

Mikas

Anamarija

 

Dipl. anglist

Talijanist

Prof. eng.i talj.jezika

VSS

 

 

VSS

Engleski

 

Engleski jezik

 

19.

Kandić Ružica

7.c

Prof.engleskog i njemačkog jezika

VSS

Engleski i njemački jezik

 

20.

Katić Tamara

 

Mag.ed. inf. i teh.kulture

VSS

Informatika

 

21.

Kević Tanja

 

 

5.d

Prof.engleskog i

Talijanskog jezika

VSS

 

Engleski i talijanski jezik

 

22.

Knez Dunja

5.b

Prof.engl. italij. jezika

VSS

Engleski i talijanski jezik

 

23.

Komić

Snježana

 

Profesor fizike i matematike

VSS

Fizika

 

24.

Krajinović Marijana

 

Prof.biologije i kemije

VSS

 

Proroda i biologija

 

25.

Krešo Ana

6.c

Prof.matematike i informatike

 

VSS

 

Matematika i

informatka

 

26.

Matijević

Daria

 

Jelena

Karaman

7.a

Prof.hrvatskog jezika

Magistra edukacije hrvatskog i taljanskog jezika

VSS

 

 

VSS

Hrvatski jezik

 

Hrvatski jezik

 

27.

Milanko Dean

 

Prof.informatike i tehničke kulture

VSS

Informatika

 

28.

Milavić

Marija

 

Bjelobrk

Marija

Voditeljica smjene

Dipl.anglist i talijanist

 

Mag. edu. eng. i talj. jezika

VSS

 

VSS

Engleski i talijanski jezik

Eng. i talij. jezik

 

29.

Mrkonjić Edita

5.f

Prof.matematike

VSS

Matematika

 

30.

Pavić Lorena

8.b

Prof.hrvatskogjezika

VSS

Hrvatskijezik

 

31.

Pelivan

Zdravko

 

Prof.tehničke kulture

VSS

Tehnička kultura i informatika

Savjetnik

32.

Perišić

Gordana

 

Prof. politehnike

VSS

Tehn.kul. i informatika

 

33.

Plenković

RačićAnet

 

Prof.talijanskog jezika

VSS

 

Talijanski jezika

 

34.

Pleština Lucija

 

Prof. Geograf. i talj. jezika

VSS

Geografija

 

35.

Prlić

Katarina

5.a

Prof.likovne kulture

VSS

Likovna

kultura

 

36.

Sabljo Matić Lorina

 

Prof.hrvatskog jezika

VSS

Hrvatski jezik

 

37.

Sorić Marko

 

6.b

Prof.geografije

VSS

Geografija

 

38.

Stanković

Anita

 

Prof.glazbene kulture

VSS

Glazbena

kultura

 

39.

Stojković

Marina

 

7.b

satničar

Prof. matematike i informatike

VSS

 

 

Matematika i informatika

 

40.

Sučić

Jadranka

 

Prof. tjelesnog odgoja

VSS

TZK

Savjetnik

41.

Sučić Žana

5.e

Prof. povjesti i sociologije

VSS

Povijest

 

42.

Unković Ivan

 

Prof.povijest i geografije

VSS

Povijest

 

43.

VarkašNataša

5.c

Prof.mat. i fizike

VSS

Matematika

 

44.

Visković Maja

 

Ines Džaja

8.a

Prof.hrvatskog i talijanskog jezik

Mag.ed.hrv.jez. i mag. pedagogije

VSS

 

VSS

Hrvatski

Jezik

Hrvatski jezik

 

45.

Vukoić

Miljenka

 

Nast.tehničke kulture i fizike

VŠS

Fizika

 

46.

Zrinušić

Ivana

 

Prof.vjeronauka-dipl.kateheta

VSS

 

Vjeronauk

 

 

47.

Zubanović Mirjam

 

Prof.glazbene kulture

VSS

Glazbena kultura

 

48.

Teklić Ana

 

Prof. biol. i kem.

VSS

Priroda

Natječaj

49.

Petričević Ivan

 

Mag. Povijesti i arheologijie

VSS

Povijest

Natječaj

50.

Kusić Žunić Tina

 

Prof. matemat. i inf.

VSS

Matematika

Natječaj

51.

Veić Blažena

 

Ing. geodezije

VSS

Fizika

Natječaj

 

 

 

 

 

 

 

 




Virtualne učionice

Dragi učenici, pristup virtualnim učionicama se nalazi na sljedećim poveznicama po razredima:
 

5.a

5.b

5.c

5.d

5.e

5.f

 

6.a

6.b

6.c

6.d

6.e

 

7.a

7.b

7.c

7.d

7.e

 

8.a

8.b

8.c

8.d

8.e

8.f

 


Obavijesti vezano za nastavu

 


Kontakt

Osnovna škola kraljice Jelene Solin 

Put mira 3, 21210 Solin 

E-mail: ured@os-kraljicejelene-solin.skole.hr

OIB: 28599641021

PŠ Mravince,
Gajeva 2.: 021/269-934.

PŠ Kučine,
Prilaz M.Vidoševića 9.: 021/269-
937


Javni pozivi 2019./20.

Kalendar
« Kolovoz 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji


Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka

Brojač posjeta
Ispis statistike od 31. 1. 2018.

Ukupno: 167543




preskoči na navigaciju