preskoči na sadržaj
Djelatnici

ZAPOSLENI DJELATNICI U ŠKOLI U ŠK. GOD.2020./2021.

RAZREDNA NASTAVA

 

Rn.

Br.

Prezime i ime

Razredništvo

Zvanje

Stupanj
stručne
spreme

Mentor-savjetnik

1.

Boban Bosiljka

3.a

Nast.raz.nastave.

VŠS

 

2.

Bogdan Nives

4. PŠK

Dipl.učiteljica

VSS

 

Savjetnica

3.

Botica Helga

4.b

Dipl.učiteljica

VSS

 

4.

Čupić Anita

2.b

Dipl.učiteljica

VSS

Savjetnica

5.

Dujmović

Dijana

Edita Kolombo

1.b

Dipl.učiteljica

VSS

 

6.

Duvnjak Milica

PS

Dipl.def.

Učit.raz.nas.

VSS

Savjetnica

7.

Jaman Dolores

3.b

Nast.raz.nastave

VŠS

 

8.

Jelaš Dragica

Ana Bajan

4.d

Nast.raz.nastave

VŠS

 

 

9.

Jeličić Jadranka

2.a

Nast. raz.nastave

VŠS

 

10.

Jerković Zdenka

4.c

Dipl.učiteljica

VSS

Mentor

11.

Kelava Jelena

3. PŠK

Dipl. učiteljica

VSS

 

12.

Komljenović Marija

2.PŠM

Dipl. učiteljica

VSS

 

13.

Kuduz Vedrana

1.a

Dipl. učiteljica

VSS

 

14.

Kuzmičić Dragica

1.PŠM

Nast.raz.nastave

VŠS

 

15.

Magdić Orlanda

4.a

Nast. raz.nastave

VŠS

 

16.

Marković Ante

3.d

Dipl.učitelj

VSS

 

17.

Matas Maja

1.d

Dipl.učiteljica

VSS

 

18.

Milatić Julija

Ivana Risek

2.PŠK

Nast.raz.nastave

 

VŠS

 

 

19.

Mišadin

Dubravka

2.d

Nast.raz.nastave.

VŠS

Mentor

20.

Nađvinski

Marijana

2.c

Dipl.učiteljica

VSS

 

21.

Pervan Merica

3.PŠM

Nast.raz.nastave

VŠS

 

22.

Peslać Sandra

3.c

Nast.raz. nastave

VŠS

 

23.

Pletikosić Maja

1.PŠK

Dipl.učiteljica

VSS

 

24.

Rizvan Edita

4.PŠM

Nast.raz.nastave

VŠS

 

25.

Zednik Ana

1.c

Dipl.učiteljica

VSS

 

 

 

 PREDMETNA NASTAVA

 

Rn.

br.

Prezime i ime

Razredništvo

Zvanje

Škol..
sprema

Predmet-i

kojipredaje

Mentor-

savjetnik

1.

Bačić Suzana

Ivan Šarić

5.f

Prof. hrv. jezika

VSS

 

Hrvatski jezik

 

 

2.

Bandić Buljan Marijana

6.f

Prof. geografije i povjesti

VSS

 

Geografija

 

 

3.

Banović Tonči

 

Nastavnikt jelesnog odgoja

VŠS

TZK

 

4.

Bašić Paula

5.c

Prof.hrvatskog jezika

VSS

 

Hrvatski jezik

 

5.

Božić Lukić Renata

 

 

Prof. likovne kulture

VSS

Likovna kultura

 

6.

Budić Tomislav

8.d

Dipl.teolog

VSS

Vjeronauk

 

7.

Burčul Antonija

 

Magistra edukacije informatike

VSS

Informatika

 

8.

Čagalj Katja

Ivan Žižić

7.d

Prof.engleskog i njemačkog jezika

VSS

 

Engleski i njemački jezik

 

9.

Ćoko Vulikić Suzana

 

Prof.fizičke kulture

VSS

TZK

 

10.

Džaja Jelena

 

 

Prof. matematike i

fizike

VSS

Matematika i

fizika

 

11.

Dževrnja-Viro Anđa

 

Dipl.teolog

VSS

Vjeronauk

 

12.

Frkić Sanja

7.a

Prof.engleskog jezika

VSS

Engleski jezik

 

13.

Gudić

Marijana

8.e

Prof.biologije i kemije

VSS

Biologija,

priroda i kemija

 

14.

Ivančić Zrinka

7.e

Prof. engleskog i talijanskog jezika

VSS

 

 

Engleski  i talijanski jezik

 

15.

Ivandić

Miroslava

 

5.d

Prof. biologije i kemije

VSS

Biologija i kemija

 

16.

Jelavić-Šako  Ksenija

 

Prof. vjeronauka

Dipl.kateheta

VSS

Vjeronauk

 

17.

Kalebić Lana

Mikas

Anamarija

 

Dipl. anglist

Talijanist

 

VSS

 

 

Engleski i talijanski jezik

 

18.

Kandić Ružica

8.c

Prof. engleskog i njemačkog jezika

VSS

Engleski i njemački jezik

 

19.

Kević Tanja

 

 

6.d

Prof. engleskog i

talijanskog  jezika

VSS

 

Engleski i talijanski jezik

 

20.

Knez Dunja

6.b

Prof. engleskog i

talijanskog  jezika

VSS

Engleski i talijanski jezik

 

21.

Komić

Snježana

 

Profesor fizike i matematike

VSS

Fizika

 

22.

Krajinović Marijana

 

Prof. biologije i kemije

VSS

 

Proroda i biologija

 

23.

Krešo Ana

7.c

Prof. matematike i informatike

 

VSS

 

Matematika i

informatka

 

24.

Kusić Žunić Tina

 

Prof. matemat. i inf.

VSS

Matematika

 

25.

Mandić Branka

5.e

Prof. matematike i fizike

VSS

Matematika i fizika

 

26.

Matijević

Daria

Jelena

Karaman

8.a

Prof.hrvatskog jezika

 

VSS

 

 

 

Hrvatski jezik

 

 

 

27.

Milanko Dean

 

Prof. informatike i tehničke kulture

VSS

Informatika

 

28.

Milavić

Marija

Bjelobrk

Marija

Voditeljica smjene

Dipl. anglist i talijanist

 

VSS

 

Engleski i talijanski jezik

 

29.

Odrljin  don Ivan

 

Magistar teologije

VSS

Vjeronauk

 

30.

Pavić Lorena

5.b

Prof. hrvatskog jezika

VSS

Hrvatski jezik

 

31.

Pelivan

Zdravko

 

Prof. tehničke kulture

VSS

Tehnička kultura i informatika

Savjetnik

32.

Perišić

Gordana

 

Prof. politehnike

VSS

Tehnička kultura i informatika

 

33.

Petričević Ivan

 

Mag. Povijesti i arheologijie

VSS

Povijest

 

34.

Plenković

Račić Anet

 

Prof .talijanskog jezika

VSS

 

Talijanski jezika

 

35.

Pleština Lucija

 

Prof. Geograf. i talj. jezika

VSS

Geografija

 

36.

Prlić

Katarina

6.a

Prof. likovne kulture

VSS

Likovna

kultura

 

37.

Sabljo Matić Lorina

 

Prof. hrvatskog jezika

VSS

Hrvatski jezik

 

38.

Sorić Marko

 

7.b

Prof. geografije

VSS

Geografija

 

39.

Stanković

Anita

 

Prof. glazbene kulture

VSS

Glazbena

kultura

 

40.

Stojković

Marina

 

8.b

satničar

Prof. matematike i informatike

VSS

 

 

Matematika i informatika

 

41.

Sučić

Jadranka

 

Prof. tjelesnog odgoja

VSS

TZK

Savjetnik

42.

Sučić Žana

6.e

Prof. povjesti i sociologije

VSS

Povijest

 

43.

Teklić Ana

 

Prof. biol. i kem.

VSS

Priroda

 

44.

Unković Ivan

 

Prof.  povijest i geografije

VSS

Povijest

 

45.

Varkaš Nataša

6.c

Prof. matematike  i fizike

VSS

Matematika

 

46.

Visković Maja

Ines Džaja

8.a

Prof.hrvatskog i talijanskog jezika

VSS

 

Hrvatski

Jezik

 

47.

Zrinušić

Ivana

 

Prof.vjeronauka-dipl.kateheta

VSS

 

Vjeronauk

 

 

48.

Zubanović Mirjam

 

Prof. glazbene kulture

VSS

Glazbena kultura

 

49.

 

 

 

 

Matematika

Natječaj

50.

 

 

 

 

Informatika

Natječaj

 




Virtualne učionice

Dragi učenici, pristup virtualnim učionicama se nalazi na sljedećim poveznicama po razredima:

1.a

1.b

1.c

1.d

1PSK

1PSM

2.a

2.b

2.c

2.d

2PSK

2PSM

3.a

3.b

3.c

3.d

3PSK

3PSM

4.a

4.b

4.c

4.d

4PSK

4PSM

 

Dragi učenici, pristup virtualnim učionicama se nalazi na sljedećim poveznicama po razredima:

 

5.a

5.b

5.c

5.d

5.e

5.f

 

6.a

6.b

6.c

6.d

6.e

6.f

7.a

7.b

7.c

7.d

7.e

 

8.a

8.b

8.c

8.d

8.e

 

 


Obavijesti vezano za nastavu

 


Kontakt

Osnovna škola kraljice Jelene Solin 

Put mira 3, 21210 Solin 

E-mail: ured@os-kraljicejelene-solin.skole.hr

OIB: 28599641021

PŠ Mravince,
Gajeva 2.: 021/269-934.

PŠ Kučine,
Prilaz M.Vidoševića 9.: 021/269-
937


Javni pozivi 2019./20.

Kalendar
« Listopad 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji


Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka

Brojač posjeta
Ispis statistike od 31. 1. 2018.

Ukupno: 186512




preskoči na navigaciju