Nacionalna oznaka kvalitete za eTwinning projekte
Autor: Sanja Matić, 13. 9. 2022.

Učitelji naše škole su i ove školske godine nagrađeni    Nacionalnom oznakom kvalitete za  sudjelovanje u međunarodnim eTwinning projektima.

Nacionalnom oznake kvalitete za  sudjelovanje u projektu Biram zdravlje nagrađene su Marijana Gudić, Anita Čupić i Sanja Matić, za projekt Primjena različitih tehnika učenja Marijana Bandić Buljan i Sanja Matić, za projekt Dječja prava - Vijeće učenika Sanja Matić. Za projekte Sigurnim korakom u školu 3 i U svijetu likovnih umjetnika 4 nagrađena je učiteljica Anita Čupić. Nagrade su dobili  i naši vrijedni učenici koji su sudjelovali u svim navedenim  projektima.

Veselimo se novim projektima  i nadamo se jednakom uspjehu i u sljedećoj školskoj godini!