ČESTITAMO NAŠIM NAGRAĐENIM UČITELJIMA I STRUČNIM SURADNICIMA
Autor: Antonija Barić, 6. 10. 2022.

Na temelju Pravilnika o nagrađivanju učitelja, nastavnika, stručnih suradnika i ravnatelja u osnovnim i srednjim školama te učeničkim domovima (NN, br. 53/2019.), Povjerenstvo za nagrađivanje najuspješnijih odgojno-obrazovnih radnika izabralo je najuspješnije djelatnike u području obrazovanja u školskoj godini 2021./2022.

Ove godine i naši učitelji i stručni suradnici svoje mjestu su našli među 513 nagrađenih. Ovim putem čestitamo Nives Bogdan, učiteljici razredne nastave te Sanji Matić, pedagoginja.

Povodom obilježavanja Dana učitelja dodjeljuju se i državne nagrade i priznanja Foruma za slobodu odgoja i obrazovanja. Ovo Priznanje je iskaz zahvalnosti i poštovanja prema svima onima koji su doprinijeli ostvarenju vizije škole, a to je odgoj i obrazovanje  sretnog, uspješnog i odgovornog učenika koji se razvija uz poticaj učitelja uz podršku svih ostalih dionika odgojno-obrazovnog procesa (roditelja, lokalne zajednice).

Nagradu i priznanje dobiva Sanja Ivančić, učiteljica razredne nastave.

Čestitamo od srca našim dobitnicima!