Mala crvena kućica
Autor: EDITA RIZVAN, 20. 3. 2018.

Mala crvena kućica

U srijedu, 14. ožujka 2018., u naš razred je došla Mejrema Reuter održati edukativnu radionicu glazbeno scenskog doživljaja.

radionica:Merjema Reuter

Priča Mala crvena kućica je inspirirana knjigom Priroda djeci pripovijeda nepoznatog autora iz Normandije. Tajna koja se provlači kroz cijelu priču aktivira sve sudionike na razmišljanje o važnosti prirode i o tome kako male stvari koje su nam na dohvat ruke i o kojima uopće ne razmišljamo, zapravo kriju ljepotu.

Svi smo imali ulogu u ovom igrokazu. Pjevali smo, plesali, gibali se i glumili dodijeljene uloge. Na kraju smo se i osladili slasnim jabukama.

Cijela je radionica protekla u veselom ozračju. Vrijeme nam je brzo prošlo. Veselimo se idućoj radionici i novom susretu s Mejremom Reuter koja nas uvijek iznenadi svojom kreativnošću.

Marija Komljenović